Beautiful City Apartments Vesterbro

Το Beautiful City Apartments Vesterbro Κοπεγχάγη απέχει μόνο 1 χλμ. από το Εθνικό Μουσείο της Δανίας και σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το Κοιμητήριο Αξιωματούχων. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 2 χλμ. από σταθμό τρένου Nørreport και μόλις 500 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Saxogade.

Το διαμέρισμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από την Ny Carlsberg Glyptotek, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Ο Σταθμός Islands Brygge απέχει 2 χλμ. από το Beautiful City Apartments Vesterbro. Ο σταθμός του μετρό Enghave Plads βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Beautiful City Apartments Vesterbro Κοπεγχάγη
Spacious And Comfortable First-Floor 3Br
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious And Comfortable First-Floor 3Br

179 μ από το κατάλυμα
USD 1849 USD 1664
ανά νύχτα
2 Bedroom Apartment In Heart Of Vesterbro
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedroom Apartment In Heart Of Vesterbro

7.5
Καλό 60 σχόλια
313 μ από το κατάλυμα
USD 420 USD 378
ανά νύχτα
Central Penthouse With Panoramic Private Terrace
Τιμή μόνο για κινητά

Central Penthouse With Panoramic Private Terrace

9.0
Άριστο 4 σχόλια
409 μ από το κατάλυμα
USD 773 USD 696
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Κοπεγχάγης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Copenhagen Central Station
    900 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Beautiful City Apartments Vesterbro;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Beautiful City Apartments Vesterbro περιλαμβάνουν ΒοταΝικός Κήπος, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Beautiful City Apartments Vesterbro;
      Η τιμή κράτησης στο το Beautiful City Apartments Vesterbro θα είναι 1489€.
    • Πώς πληρώνω στο το Beautiful City Apartments Vesterbro;
      Το Beautiful City Apartments Vesterbro δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • JCB
      • Maestro
      • Discover
      • Diners Club
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Riesen Bar και Bagerdygtigt και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Κοπεγχάγης
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Copenhagen Central Station
    900 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Beautiful City Apartments Vesterbro Κοπεγχάγη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο